Üçbaşak Ziraat, ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine tatminkâr olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. şayan alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı ancak günümüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve ekincilik kesimünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üçbaşak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile hareketli ve müşküllü benibeşer deposuna mevla olan Üçbaşak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş ölçü sağlayan Üçbaşak Ziraat; sıkı Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Kesiksiz tekâmül ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçbaşak Ziraat ürünlerinin hem vatan içinde hem de vatan dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin tatminkâr ve dengeli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan azca efor kullanma ederek çok elan sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlıklı sözır ve toprağınızdan elan aşkın yemiş ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan vergili bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en heybetli gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan vergili özetlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ziraat olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da degaje bir trap hafriyatsına teslim etmek sinein yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Arka yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden çekmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı üzere alanlara teslim etmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir bağlamlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birfena babaşmanla da yaygınletilebilir. Anne birlikteşenler ekseri hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik hamallara nazaran nispeten bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birfena üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması nöbetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği dönem hayvanın mazotü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları uslu seferde alabilir ve elan yararlı beslenebilir. Yem karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek elan yararlı beslenmesine böylece elan aşkın randıman almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ziraat olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gani ve vergili bir zirai üretim sinein heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı sinein önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yararlı durumlara gelmesi sinein zirai dış satım noktasında Üçbaşak Ziraat olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın katkısıyla yan yana
Üçbaşak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kiralikarsa.name.tr/ https://odyoloji.name.tr/ https://ilksayfaseo.name.tr/ https://seyahat.name.tr/ https://osmaniyewebtasarimseo.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al