IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir yapılıştur. Alım, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklaşa iş yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir dirim sürdüklerini özendirme kılmak yürekin çkızılışır. Alım, çocuk esenlığı mevzularında uzmanlık, ilmî araştırı ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına özendirme etmektedir. Alım, çocuk hakları ve esenlıklı bir dirim yürekin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında çkızılışmalar yapmaktadır. Koca sükseya imza atan iki Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre Esaskanlığını, Büyüklük Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında küresel ortaklaşa iş içre olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir dirim sürdüklerini özendirme kılmak ve çocuk esenlığının vürutmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, ilmî araştırı ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına özendirme kılmak yürekin çkızılışır. Alım, çocuk esenlığı mevzularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını izlem değer. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir dirim yürekin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada muhteşem alkış toplamıştır. Sonuç olarak Alım, çocukların esenlıklı ve adil bir dirim yürekin vacip olan fiziksel, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer ve bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerini özendirme değer. Dünya çapında çocukların esenlıklı ve adil bir dirim sürmelerini özendirme etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzındaki uzmanların ve antraktştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında fen paylaşmasını özendirme değer. Alım, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı mevzularında küresel bir düşün birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en düzgün icraatı belirler. Alım, çocuk esenlığı mevzularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Alım, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri yürekin çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde gözmeler yaparak çocukların daha düzgün bir gelecek içre yaşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir dirim yürekin vacip olan ortamlar mevzularında çkızılışır. Alım, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer. Bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine imkân teşhisyan bir yapılıştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kiralikarsa.name.tr/ https://odyoloji.name.tr/ https://ilksayfaseo.name.tr/ https://seyahat.name.tr/ https://osmaniyewebtasarimseo.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al